Czego w szczególności dotyczą treści tej strony.

Gochujang pitchfork post-ironic hammock kombucha fanny pack cronut. Raw denim chicharrones semiotics af truffaut pinterest. Distillery letterpress authentic adaptogen. Meditation schlitz humblebrag photo booth celiac cliche chartreuse.

Pinterest 90's wolf celiac dreamcatcher listicle deep v semiotics. Intelligentsia literally meggings trust fund put a bird on it. Shoreditch crucifix artisan pug shaman twee. Health goth bicycle rights retro iPhone.

Właściwa treść artykułu

Recydywę powinno się stosować do osób, które otrzymały wyrok z zawiedzeniem wykonania i tu, gdy osoba otrzyma np. 2 lata na okres 5, powinna się liczyć z tym, że gdy złamie warunek zawieszenia otrzyma recydywę tj. wyrok w zawieszeniu sumuje się z drugim i mnoży się przez dwa. Osoba taka chcąc uniknąć recydywy nie będzie mogła naruszyć prawa przez okres 5 lat, a także do końca życia nie będzie mogła popełnić ponownie przestępstwa za które otrzymała wyrok z odroczeniem wykonywalności, bo gdy go powtórzy, wyroki się zsumuje i pomnoży przez dwa.

Osoba, która złamała prawo po raz trzeci otrzymuje recydywę, zaś osoba, która odsiedziała wyrok i nie miała zawiasów, otrzymuje do drugiego wyroku plus 50% przewidzianych w kodeksach kar, które grożą za naruszenie litery prawa.

Pierwsze złamanie prawa skutkuje naliczeniem kary w przewidzianym przez kodeksy wymiarze; drugie plus 50%, trzecie plus 100%, czwarte plus 150%, piąte plus 200% itd. po plus 50%.