Czego w szczególności dotyczą treści tej strony.

Gochujang pitchfork post-ironic hammock kombucha fanny pack cronut. Raw denim chicharrones semiotics af truffaut pinterest. Distillery letterpress authentic adaptogen. Meditation schlitz humblebrag photo booth celiac cliche chartreuse.

Pinterest 90's wolf celiac dreamcatcher listicle deep v semiotics. Intelligentsia literally meggings trust fund put a bird on it. Shoreditch crucifix artisan pug shaman twee. Health goth bicycle rights retro iPhone.

Właściwa treść artykułu

Polska potrzebuje pieniędzy do budowy infrastruktury zaniedbywanego wydatku przez lata komuny i ostatnich czasów. Polska potrzebuje pieniędzy by budować gospodarkę. Polska potrzebuję pieniędzy na NFZ, Siły zbrojne, edukację, czy zwolnienie młodych przedsiębiorstw z podatków. Polska potrzebuje pieniędzy by przejść z gospodarki węglowej na gospodarkę zasilaną zieloną energią. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki, gdyż rok do roku do budżetu nie wpływa ok. 40 % tego co mogło by wpłynąć gdyby nie było możliwości nie zgodnego z rzeczywistością regulowania należności do fiskusa.


Polska potrzebuje pieniędzy, i te pieniądze są do zyskania. Owe pieniądze można pozyskać likwidując pieniądz papierowy, a wszelkie należności rozliczały by programy komputerowe dostępne on-line, a które przelew po przelewie naliczałby podatek, po czym przelewałyby należność na konto fiskusa, a rząd np. w marcu (w jakimś miesiącu w roku) rozliczałoby dochód po czym różnicę (w chwili płacenia stawki najwyższej, a dochód wynosiłby tyle, że próg podatkowy był niższy) w progach zostałaby oddana na konto w banku (banki też byłby tylko on-line).


40% większe wpływy do budżetu mogą spożytkować w połowie na obniżenie podatków, w 1/4 na edukację i w 1/4 na wojsko lub np. 5% z 40% na odnawialne źródła energii w szczególności geotermię (starcza na kilkadziesiąt lat, ogniwa fotowoltaiczne na 5-10 lat), gdyż to umożliwi zmianę źródeł gospodarki przed 2040 r lub nawet i wcześniej gdyby owe 40% spożytkować tylko na przejście z węgla na geotermię lub wiatr, czy solarna energia.