Czego w szczególności dotyczą treści tej strony.

Gochujang pitchfork post-ironic hammock kombucha fanny pack cronut. Raw denim chicharrones semiotics af truffaut pinterest. Distillery letterpress authentic adaptogen. Meditation schlitz humblebrag photo booth celiac cliche chartreuse.

Pinterest 90's wolf celiac dreamcatcher listicle deep v semiotics. Intelligentsia literally meggings trust fund put a bird on it. Shoreditch crucifix artisan pug shaman twee. Health goth bicycle rights retro iPhone.

Właściwa treść artykułu

Sprowadzane do Polski auta nie powinny posiadać silników umożliwiających poruszanie się z prędkością 120 km/h (autostrada). Moc silnika tylko trochę powinna przekraczać moc umożliwiającą ruch z większą prędkością tak, by zwiększyć żywotność. Nie powinno się sprowadzać aut ze silnikiem 1,5 l lub 2 l lub większym (a jeśli jest to możliwe niech silniki będą miały pojemność mniejszą niż litr), a to dla tego, że ich moc i tak nie będzie wykorzystywana, jak i takie silniki spalają większą ilość paliwa zależną od prędkości do kwadratu (prędkość kinetyczna ciała posiadającego masę). Tak więc auto poruszające się z prędkością 50 km/h spali mniej od auta poruszającego się z prędkością 100 km/h (to drugie spali paliwa czterokrotnie więcej przy warunkach idealnych, zaś z praktyki wynika, iż będzie to więcej, gdyż obroty silnika, które bezpośrednio poprzez skrzynię biegów nie przekładają się liniowo na prędkość). Auta powinny posiadać jak najmniejsze silniki, tylko takie by auto o swojej masie mogło się rozpędzić do 120 km/h, która jest maksymalną prędkością z jaką mogą się poruszać auta w Polsce.


Auta powinny posiadać automatyczną skrzynię biegów, gdyż odpowiednia manipulacja biegami również przełoży się na oszczędność paliwa. Dodatkowo auta powinny nie posiadać trybu pracy normalnego, czy sportowego, lecz tylko ekonomiczny, co znowu przełoży się na zużycie paliwa. Wszelkie zmniejszenie zużycia paliwa przekłada się na pieniądze, jak i na zmniejszenie emisji CO2, a przecież z racji ocieplania się klimatu jest to walor konieczny, dodatkowo zmniejszenie CO2 sprzyjać będzie zmniejszeniu smogu w miastach.