Czego w szczególności dotyczą treści tej strony.

Gochujang pitchfork post-ironic hammock kombucha fanny pack cronut. Raw denim chicharrones semiotics af truffaut pinterest. Distillery letterpress authentic adaptogen. Meditation schlitz humblebrag photo booth celiac cliche chartreuse.

Pinterest 90's wolf celiac dreamcatcher listicle deep v semiotics. Intelligentsia literally meggings trust fund put a bird on it. Shoreditch crucifix artisan pug shaman twee. Health goth bicycle rights retro iPhone.

Właściwa treść artykułu

Lekarz rodzinny/pierwszego kontaktu wystawia recepty na leki, które starczają na dwa miesiące. Za każdym razem pacjent potrzebuje się udać do Rejonowej przychodni i oczekiwać na przyjęcie. Wizyta jest nie porównywalnie dłuższa niż wystawienie recepty, której czas to kilka kliknięć w programie komputerowym, zaś wizyta trwa 10-20 minut.


Czy nie było by lepiej gdyby po leki na choroby przewlekłe, u osób badanych kilkukrotnie lub u tych którzy zażywają leki (wciąż identyczne) od np. 18-24 miesięcy osoby ten nie potrzebowałby udawać się do Rejonowej przychodni, a tylko na stronę internetową lub komputer skonfigurowany przez lekarza, który klikną na przycisk na ekranie, by program komputerowy NFZ wysyłał SMS z kodem po kolejne leki, i dobrze by było gdyby program w zależności od schorzenia wysyłał powiadomienia do pacjenta, by zgłosił się na okresowe badania. Sam lekarz fatygowany przez pacjenta również mógłby w zależności od konieczności podejścia skorelowanego z dolegliwością pacjenta mógłby wystawić 2-3 recepty z przyszłymi terminami realizacji.


Takie rozwiązanie jest praktyczniejsze i skraca kolejki.