Czego w szczególności dotyczą treści tej strony.

Gochujang pitchfork post-ironic hammock kombucha fanny pack cronut. Raw denim chicharrones semiotics af truffaut pinterest. Distillery letterpress authentic adaptogen. Meditation schlitz humblebrag photo booth celiac cliche chartreuse.

Pinterest 90's wolf celiac dreamcatcher listicle deep v semiotics. Intelligentsia literally meggings trust fund put a bird on it. Shoreditch crucifix artisan pug shaman twee. Health goth bicycle rights retro iPhone.

Właściwa treść artykułu

Prędkość produkowanych aut, które są wprowadzane na polski rynek umożliwia łamanie przepisów. Wprowadzane auta powinny mieć ograniczenie (elektroniczne) prędkości do 120 km/h (na autostradzie), tak by nikt nie mógł by jeździć jakimś autem 180-250 km/h.


Prędkość (maksymalną) aut można ograniczać do miejsca poruszania się. Wystarczy do komputera sterującego silnikiem dopisać kod współpracujący z odbiornikiem nawigacji satelitarnej GPS, i tak prędkość maksymalna będzie zależała od położenia auta, w terenie zabudowanym 50 km/h, na autostradzie 120 km/h, a tam gdzie 30 km/h tam auto nawet wówczas, gdy kierowca doda gazu nie rozpędzi się do wyższej prędkości niż określona przez komputer, który będzie współpracował z GPS. Najzwyczajniej w świecie, każda droga ma swoje współrzędne geograficzne długość i szerokość (jak i wszelkie inne miejsca na powierzchni ziemi można wyznaczać w ten sposób), jej początek i jej koniec, na których maksymalna prędkość wynosi 30 km/h, czy 50 km/h, czy 120 k,m/h, tak też komputer przeliczając współrzędne określi maksymalną prędkość.


Z ograniczenia prędkości będą wykluczona: radiowozy policyjne lub karetki pogotowia.

Dobrze by było z powodów ekologicznych stosować w autach sprowadzanych do Polski silniki o jak najmniejszej pojemności, bo i tak żaden nie będzie mógł poruszać się szybciej niż 120 km/h (firmy sprzedające auta będą konkurować ze sobą wyposażając swoje auta we wszystko, co jest możliwe, a czego nie montuje się w standardzie, jak i robiąc auta luksusowe).