Czego w szczególności dotyczą treści tej strony.

Gochujang pitchfork post-ironic hammock kombucha fanny pack cronut. Raw denim chicharrones semiotics af truffaut pinterest. Distillery letterpress authentic adaptogen. Meditation schlitz humblebrag photo booth celiac cliche chartreuse.

Pinterest 90's wolf celiac dreamcatcher listicle deep v semiotics. Intelligentsia literally meggings trust fund put a bird on it. Shoreditch crucifix artisan pug shaman twee. Health goth bicycle rights retro iPhone.

Właściwa treść artykułu

Więzienia powinny zostać uporządkowane tak, by osadzeni przebywali w celach z osobami, którzy osadzeni zostali w nim poprzez decyzję sądu, który wyrokował w sprawie naruszenia tego samego prawa 3 RP Polskiej.


Więzienia powinny częściowo się utrzymywać z pracy osadzonych, w ten sposób że osadzeni pracowali by, a za zarobione pieniądze mogli by zakupić w więziennym sklepie lub w innym z dowozem np. pizzę z Pizza-hut lub zapiekankę lub sok pomarańczowy lub jabłkowy. Ceny dla osadzonych mogły być cenami hurtowymi lub 3 razy większymi niż na wolności tak, aby nie trzeba było wydawać środków pieniężnych z budżetu na wykarmieni skazańców (cenny 3 razy większe pomogą także w tym, że sama prycza częściowo się zwróci). Raz na tydzień za dobre sprawowanie, powinno się móc wypić np. 2-3 piwa. W więzieniach powinny zostać wydzielone miejsca do spotkań męża z żoną lub na odwrót.


Istnieją, oprócz ciężkich zbrodni - lekkie pogwałcenia prawa, dlatego takie osoby powinny mieć lekkie odsiadki, z osobami w celi z podobnymi wyrokami, i takie osoby nie trzeba zamykać w celach kilku osobowych lecz w więzieniach tanich w budowie, które mogły by posiać sale zamiast cel, w których można by było zebrać po kilkadziesiąt osób. Mogły by to być np. osoby które nie płacą alimentów, choć takim powinno się odebrać część przyszłej emerytury na codzienne potrzeby dziecka.