Czego w szczególności dotyczą treści tej strony.

Gochujang pitchfork post-ironic hammock kombucha fanny pack cronut. Raw denim chicharrones semiotics af truffaut pinterest. Distillery letterpress authentic adaptogen. Meditation schlitz humblebrag photo booth celiac cliche chartreuse.

Pinterest 90's wolf celiac dreamcatcher listicle deep v semiotics. Intelligentsia literally meggings trust fund put a bird on it. Shoreditch crucifix artisan pug shaman twee. Health goth bicycle rights retro iPhone.

Właściwa treść artykułu

Nabór do Wojska polskiego powinien być wydłużony do 50 roku życia przyszłego kadeta, zaś wszelkie osoby w wojsku, po zdaniu egzaminu, będą mogły do 55 roku życia pójść na studia na WAT, i gdy będą celującymi uczniami, ten trud doliczy im się do lat służby.


Żołnierzem 3 RP może zostać każdy np. bezdomny, czy kaleka (który będzie dobrym inżynierem i będzie pracował na WAT lub w laboratoriach wojskowych), a nawet przestępca (lecz nie mordercy, czy gwałciciele). Będą to mogły być osoby o mrocznej przeszłości lecz nie za mrocznej, gdyż te osoby posiadają cechy i umiejętności radzenia sobie w patologii, bezdomności, znajomość na ludziach (rzadki dar), umiejętności podejścia kogoś, czy wystrychnięcia go na dudka (czego nie posiadają zwykli rekruci) i to rozwijane kilka pokoleń.


Osoby bezdomne, czy żebracy otrzymają żołd umniejszony (o wyżywienie) i będą nocować w koszarach, gdyż lepiej mieć kaprali, którzy nauczą się celnie strzelać, zahartują ducha i ciało i lizną taktyki wojskowej niż gdyby mieli by żyć jak dotychczas. Trzeba im tyle zapłacić, żeby ich wybory były jasne.


Do wojska będzie się wcielać wszystkie dzieci z patologi i te które mieszkają na ulicy lub wychowują się na ulicy, jak i te które żyją w rodzinach skrajnie biednych, jak i dzieci, które np. w wieku 11 l popełniły przestępstwo np. ukradło SmartPhona. Takie 11-17 letnie dzieci i nastolatków nie będzie się umieszczać w poprawczakach tylko w akademiach wojskowych, czy raczej szkół średnich tworzonych przy koszarach, można by było zadbać o 7-10 latków i pobudować podstawówki, w razie gdyby dziecko było źle traktowane przez rodziców i zamiast rodziny zastępczej sierżant byłby jego Ojcem on mu wszystko wytłumaczy, Ojczyzna matką ona go nakarmi i ubierze, a półkownik z doktoratem będzie ich oświecał, gdyż rozum można kopiować poprzez dialogi (do myślenia nie da się zmusić nikogo)