Czego w szczególności dotyczą treści tej strony.

Gochujang pitchfork post-ironic hammock kombucha fanny pack cronut. Raw denim chicharrones semiotics af truffaut pinterest. Distillery letterpress authentic adaptogen. Meditation schlitz humblebrag photo booth celiac cliche chartreuse.

Pinterest 90's wolf celiac dreamcatcher listicle deep v semiotics. Intelligentsia literally meggings trust fund put a bird on it. Shoreditch crucifix artisan pug shaman twee. Health goth bicycle rights retro iPhone.

Właściwa treść artykułu

Od paru lat wyroki sądowe/ich kary są sumowane na sposób taki jakiego używają w Anglii. Na ten krok zdecydował się minister sprawiedliwości Pan Zbigniew Ziobro.


Nie od dzisiaj wiadomo, że pełne przebaczanie winy/grzechu otrzymuje się poprzez zadość uczynienie/wyrównanie strat i prośby o przebaczanie. Dlatego oprócz stosowania kar odbywania okresów pozbawienia wolności iw więzieniach należało by wymagać spłacenia krzywdy i to podwójnie (połowa poszkodowanemu, połowa na skarb państwa). Każdy, kto wyrówna straty, które poniósł poszkodowany może liczyć na złagodzenie kary o połowę.


Sumowanie wyroków na sposób angielski jest nie wystarczające, gdyż recydywa otrzymuje dwa razy większy wyrok, zaś recydywa recydywy lub recydywa recydywy recydywy również dwa razy większy, co promuje przestępców do nie przejmowania się, zaś gdyby zrobić wzrostowe mnożniki za recydywę recydywy wówczas przestępcy zaczęli by baczniej się przyglądać paragrafom i w ich kalkulacjach zysku i straty wysokie wyroki był by nie do przyjęcia zwłaszcza gdyby możliwość wyjścia z więzienia byłaby w podeszłym wieku.


Owe mnożniki powinny być następujące: 1, 2, 3, 4, 5 itd. (liczby całkowite dodatnie) lecz tylko za ponowne złamanie tego samego paragrafu, dla przykładu jeśli ktoś złamał paragraf 13 KK po trzykroć i jest recydywą recydywy owe dni w więzieniu pomnoży cię przez 3, a nie jak teraz przez 2.


Mnożniki za popełnienie rożnych przestępstw będą następujące: za pierwszym razem całość, za drugim razem x 1,5, za trzecim x 2, za czwartym x 2,5, za piątym x 3.


Gdy mamy do czynienia z recydywą recydywy recydywy i osoba złamała 3 paragrafy z KK, przy czym jeden aż 3 razy po d rząd, to otrzymuje x 3 za ten po trzykroć złamany zaś za resztę x 1,5 po czym sumujemy tak jak ustalił to Pan minister.


Poprawczaki nie liczą się do mnożników i recydywy (wielka rzecz dziecko coś chciało i musiało ukraść, bo nie było go stać lub wpływ kolegów wiadomo przysłowie: cygan dał się powiesić dla towarzystwa).


Wszelkie osoby z wyrokami prawomocnymi (recydywa) powinny być kontrolowane poprzez nadajniki GPS (nadajnik wysyła: hasło, długość, szerokość, sumę kontrolną i nr/nazwisko osoby kontrolowanej plus sumę kontrolną. Całość zaszyfrować i wysyłać do policyjnego komputera SMS-y np. 1 na minutę). Osobie takiej nie wolno będzie jechać np. do Krakowa, gdy mieszka tam jego ofiara lub osoba, która na niego zeznawała lub taki gagatek będzie musiał się wyprowadzić z Krakowa np. do Gdańska lub Olsztyna). Używanie GPS dla recydywy spowoduje to że nie będą mieli możliwości wprowadzania w życie tego co im przychodzi lub siedzi im głowie w czyn. W przypadku zdjęcia elektronicznego stróża w formie nadajnika GPS, osoba taka otrzymuje poprzedni wyrok x 2 tj. jeśli poprzednim razem miał recydywę i otrzymał 15 lat x 2 za próbę morderstwa, tak teraz otrzyma 15 x 2 x 2.


Nie od dzisiaj wiadomo, że stosowanie kija w postaci kary pobytu w zakładzie karnym, skutkuje tym że osiemdziesiąt parę osób, które odbyły karę rezygnuje z drogi przestepczej, zaś ci, którzy otrzymali tzw. "zawiasy" (wyrok w zawieszeniu) biorą sobie tę karę do serca 2 lub nawet 3 razy rzadziej, dlatego powinno się stosować jakieś minimum np. 10 miesięcy, gdyż jest to minimum, które sprawia, iż na 97 % osoby skazane odczują czym jest osadzenie w zakładzie karnym wraz z osobami, które nic sobie nie robią z prawa 3 RP.


Wszelkie wyroki, które dotyczą grzywny, powinny obejmować prace społeczne, tak aby były one dotkliwe dla wszystkich dla których posiadać pieniądze do rzecz trywialna (wiadomo pieniądze robią pieniądze, na pensję minimalną pracuje się miesiąc i można zaoszczędzić np. 300 zł, zaś nasz najbogatszy Polak wydaje 60 tyś. $ na rok, choć posiada 13,7 miliarda złotych, które zarobił począwszy od 5 grudnia 1992 do teraz, tj. 500 000 000 zł na rok.) Będzie to półtora miesiąca w przytułku i półtora miesiąca sprzątania ulicy po 4 godziny na dobę.


Wszelkie odszkodowania w sądzie powinny być procentem od dochodów jakie ta osoba posiada licząc rok do roku tj. podatki, gdyż wówczas jest to taka sama strata dla tego kto ma pensję minimalną i 1 milion na miesiąc, gdyż ten i ten musi pracować na te odszkodowanie identyczną ilość czasu. Oczywiście istnieje minimum konieczne, jak i spłata paragrafów związanych z odsiadką, przy których można spłacić dług dwakroć, i tu także potrzebnym by było pobierać 5%, 10%, 25%, 50% tego co winowajca posiada na rok. Od tego będą trzy wyjątki: zabójstwo, pedofilia, gwałt, za te zbrodnie uiszcza się odszkodowanie od całego posiadanego majątku minus 50 % żony, i tak za zabójstwo 50% majątku plus min 5 000 000 zł, pedofilia 25% majątku plus 2,5 000 000 zł, i w końcu za gwałt 1,25 000 000 zł plus 12,5% od całości.


Owe nadajniki mogą funkcjonować w bardziej złożony sposób:


hasło użytkownika niech będzie połączone w ciąg znaków pochodzących z tokena (nie ma sensu mieszać znaków), a potem zaszyfrowane Md5 (w tym przykładzie powyżej zaproponowałem hasło szyfrowane, czy też nie, gdyż jest to bez znaczenia, gdyż po złamaniu szyfru, którym posługuje się nadajnik /strażnik GPS/ hasło można by było skopiować, i czy będzie szyfrowane, czy też nie nic to nie da). Reszta identycznie, jak powyżej.