Czego w szczególności dotyczą treści tej strony.

Gochujang pitchfork post-ironic hammock kombucha fanny pack cronut. Raw denim chicharrones semiotics af truffaut pinterest. Distillery letterpress authentic adaptogen. Meditation schlitz humblebrag photo booth celiac cliche chartreuse.

Pinterest 90's wolf celiac dreamcatcher listicle deep v semiotics. Intelligentsia literally meggings trust fund put a bird on it. Shoreditch crucifix artisan pug shaman twee. Health goth bicycle rights retro iPhone.

Właściwa treść artykułu

Matura to bzdura. Matura jest tak ważna jak uzyskana ocena. Matura tak pomaga w życiu, jak poziom przygotowania do niej, co przekłada się na studia, a studia na zatrudnienie, gdyż tak się składa, iż osoby po zawodówkach w odniesieniu do maturzystów znajdują pracę i lepiej zarabiają. Jaki jest poziom matury w 3 RP każdy wie, kto ściągał, a na YouTube można pooglądać sobie tych, którzy ją zdali, dokładnie na kanale ”Matura to bzdura”. Z mojej wiedzy na mojej maturze nie ściągało tylko 7 osób (ja ściągałem), dlatego na każdym stoliku przy którym pisze się maturę powinna być na stojaku zamontowana kamera, zaś za próbę ściągania powinien grozić rok więzienia, dodatkowo za ściąganie w szkole średniej powinno się powtarzać rocznik, gdyż wyuczona miernota jest lepsza niż ściągnięcie na ocenę trzy.